Udemy En İyi Python, Numpy ve Pandas Kursu

En iyi Numpy, Pandas kursu arıyorsanız bu yazı tam sizlere göre! Sizler için inceledik, sizler için araştırdık, sizler için keşfettik! Sizde verilere hükmetmek istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun!


0
Udemy En İyi Python, Numpy ve Pandas Kursu
Udemy En İyi Python, Numpy ve Pandas Kursu 2023

Bu yazıda Udemy platformunda yer alan en iyi Udemy En İyi Python, Numpy ve Pandas Kursu hakkında sizlere detaylı bilgiler derledik. Sizlerde veri bilimi ve makine öğrenmesi gibi alanlarda kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Udemy platformunda bir çok Python kursu bulunmaktadır. Bu kurslar arasında tercih yapmanız gerçekten zor bir iş.  Bu kurslar sizlerin ilgili olduğunuz alanlarda bir adım ileriye gitmenizi kolaylaştıran ya da hayatınızı değiştiren kurslar olabilir. Her kursun kendine göre bir müfredatı ve konu işleyiş şekli farklı olabiliyor. Bizlerde sizler için incelediğimiz ve bir çok yönden dikkatimizi çeken Keşfet, Analiz Et, Verilere Hükmet: Numpy- Pandas kursundan bahsedeceğiz.

Udemy En İyi Python, Numpy ve Pandas Kursu

Kursun detaylarına girmeden önce sizlere kursu hazırlayan eğitmenlerden biraz bahsedelim. Çünkü verilen kurslarda eğitmenlerin tecrübesi öğrenme açısından oldukça etkili bir rol oynamaktadır. Bu açıdan uzman ve tecrübeli eğitmenlerin kurslarını almanız sizler için doğru bir yaklaşım olacaktır.

Emincan Yılmaz Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur.  yaklaşık dört yıl boyunca matematik öğretmenliği ve kurum yöneticiliği yapmıştır. Eğitim hayatındaki başarılarının yanı sıra son bir yıldır farklı Bootcamp’ lere ve platformlara katılarak Python, Veri Bilimi ve Makine Öğrenmesi gibi konularda eğitmenlik yapmaya devam etmektedir. Emincan Yılmaz, eğitmenliğin yanısıra Londra’daki yabancı bir şirkette Data Scientist olarak uzaktan çalışma deneyimi elde etmiştir. Emincan Yılmaz, Kaggle platformunda düzenlenen yarışmalara aktif olarak katılmakla birlikte dünya çapında yarışma derecesine sahiptir.

Em-Ka Akademi Data Science
Em-Ka Akademi Data Science

Kaan Bıçakçı, Maltepe Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü’nden 2022 yılında mezun olmuştur. Şu anda WTW Londra’da ML Engineer olarak çalışmaktadır. Emincan Yılmaz ile birlikte Em-Ka Akademi’ nin kurucudur. Em-Ka Akademi’ de eğitimler vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda Kaan Bıçakçı, Google Developer Communities Turkey youtube kanalında SCIP Tensorflow ve Text Classification Eğitimi vermiştir. Matematik ve Yapay Zeka Enstitüsünde live coding çalışmaları yapmıştır. Github’ da bir çok projesi yer alıp, halen projeler yapmaya devam etmektedir. Genç yaşta yaptığı projelerle ve çalışmalarla yazılım alanında bir çok kişinin ilgisini çekmiştir. Kaan Bıçakçı discord ve youtube gibi platformlarda eğitimler vermeye devam etmektedir.

Keşfet, Analiz Et, Verilere Hükmet: Numpy ve Pandas Kursu 22 bölümden oluşmaktadır. Bu kurta genel olarak öğreneceğiniz konular;

  • NumPy ve Pandas’ taki fonksiyonların mantıklarıyla birlikte açıklanması
  • NumPy ve Pandas’ı kullanarak veri manipülasyonu
  • NumPy arraylerinin özellikleri ve işe yarayacak methodlar
  • Pandas Series ve DataFrame’ lerin nasıl çalıştığını ve kullanıldığını 

Peki bu kurs sizlere ne gibi avantajlar sağlayacak. Veri analizine giriş yapmanız için güzel bir fırsat sunuyoruz. Bu kurs ile Numpy ve Pandas gibi güçlü Python araçlarını kullanarak veri analizi becerilerinizi ileri düzeye taşımanızı sağlayacak.

Veri analizi, bugünün iş dünyasında önemli bir beceri haline geldi. Verileri anlamak, trendleri keşfetmek ve sağlam kararlar almak için Numpy ve Pandas gibi güçlü araçlara ihtiyaç duyuyoruz. Tam bu noktada bu kurs gerçekten harika bir içeriğe sahip. Bu kurs, sadece öğretmekle kalmıyor, aynı zamanda pratik becerilerinizi geliştirmeniz ve gerçek projeler üzerinde çalışmanız için size fırsatlar sunuyor.

Neler mi öğreneceksiniz? Numpy’nin dünyasına bir adım atıp Numpy arrayleriyle nasıl çalışacağınızı öğrenmeniz kolay ve mümkün. İndexleme, Boolean indexleme ve broadcasting gibi önemli konuları görmeniz sizlere avantaj sağlıyor. Daha fazlası var! Veri yönetiminin mantığını kavrayacak ve Series ve DataFrame oluşturma becerilerinizi geliştirebilir,  İstatistiksel methodlar, eksik değerler ve gruplama işlemleri gibi konuları da öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda pratik egzersizler ve soru çözümleriyle öğrendiklerinizi pekiştirerek gerçek dünya projeleriyle uygulamaya dökme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sonuç:

Keşfet, Analiz Et, Verilere Hükmet: Numpy ve Pandas kursu, Udemy platformunda yer alan en iyi Python kurslarından biri olarak öne çıkıyor. Eğitmenler Emincan Yılmaz ve Kaan Bıçakçı, kendi alanlarında uzman ve tecrübeli kişilerdir. Kurs, Numpy ve Pandas gibi güçlü Python araçlarını kullanarak veri analizi becerilerinizi geliştirmenizi sağlamak için kapsamlı bir müfredat sunuyor.

Ancak, kurs seçimi kişisel tercihlere bağlıdır. Bu nedenle, kursun sizin öğrenme hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uygun olduğunu değerlendirmeniz önemlidir. İyi bir karar vermek için kursun özelliklerini inceleyebilir, diğer kurslarla karşılaştırabilir ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Udemy platformunda geniş bir Python, Numpy, Pandas kurs seçeneği bulunmaktadır, bu nedenle sizin için en uygun olanı seçmek size kalmıştır. Ancak Machine Learning ile ilgili sağlam bir alt yapı oluşturmak istiyorsanız bu kursun önemi bir kez daha ortaya çıkmış gibi gözüküyor.

Linkller:

Keşfet, Analiz Et, Verilere Hükmet: Numpy ve Pandas Kursu!

Em-Ka Akademi Discord Server


Beğendiniz mi? Hemen Paylaş!

0

Tepkiniz Nedir?

Lıke Lıke
0
Lıke
LFG LFG
0
LFG
OMG OMG
0
OMG
İlgili İlgili
0
İlgili
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Harika Harika
0
Harika
İlginç İlginç
0
İlginç
TeknoClub

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir