Santa Club Proje İncelemesi

Santa Club Crypto Nedir? Nasıl Santa Club NFT sahibi olursunuz? Santa Club Projesi Hakkında Detaylı Bilgiler ve daha bir çok detayı paylaştığımız analiz ve inceleme yazısı bu içerikte!


1
1 point
Santa Club Proje İncelemesi
Santa Club Proje İncelemesi

Ön satış’ larda kazandırma potansiyeli olan ve pazarlama konusunda iyi bir performans sergileyen projeleri tanıtmaya devam ediyoruz. İçeriğimizde Santa Club projesi hakkında sizlere önemli detaylar aktaracağız. Santa Club Crypto stratejisi ve yol haritası, Santa Club Proje İncelemesi, Analizi ve teknik bilgiler bu yazıda! Hazırsanız başlayalım.

Santa Club Proje İncelemesi

Santa Club, topluluk liderliğindeki girişimler için merkezi olmayan bir protokol katmanı sunan çeşitli bir web3 projesidir. Hayır kurumlarına platform aracılığıyla bağış yapma fırsatları sunarken misyon olarak inananları desteklemek amacıyla ortaya çıkarılmış bir jetondur.

Takım topluluğa karşı şeffaf olacaklarını ve aşırı vaatlerde bulunmaktan kaçınacaklarını belirtti. Daha fazla ekosistem oluşturulduğunda bunu toplulukta paylaşacaklarını iddia ediyor.

Hedeflenen Ekosistemler Nelerdir?

Santa Token – Binance Smart Chain’de (BSC) dağıtılan Santa Token, ekosistemin para birimidir. Santa Token sahipleri oy haklarından, DAO ilerlemesinin belirlenmesinden, pazarlama yönünden ve bağış fonlarının nasıl kullanılacağından yararlanır.

Santa NFT – Santa NFT, 250’den fazla olası özelliğe sahip 10.000 benzersiz 3D NFT koleksiyonudur. Santa NFT, Santa Club’ın birincil üyelik kartı olacaktır. Santa NFT sahipleri, proje binasının muazzam destekçileri olduğundan, NFT sahipleri avantajlara sahip olacak ve sadece onları tutarak teşvik edilecekler.

My Santa – My Santa, bağışlar için bir kripto finans platformudur. Sadece birkaç tıklama ile herhangi bir hayır kurumuna kolayca kripto para birimi bağışlayabilirsiniz. Tüm vergiden düşülebilir bağış makbuzlarınız size kolaylık sağlamak için tek bir noktada. Ayrıca takım bağış platformunu tek seferlik kullanım yerine herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir sosyal ağ platformuna dönüştermeyi hedefliyor.

Santa Club Crypto Hakkında Bilgiler

Projenin websitesini ve whitepaper’ ını incelediğimizde aşağıdaki bilgilere ulaştığımızı belirtmek isteriz. İşte Santa Club Coin hakkında detaylar.

  • KYC (Pinksale tarafından onaylandı)
  • Audit (Rugfree tarafından denetlendi)
  • Mülkiyetten Vazgeçildi.
  • Vergi Yok
  • Fon yönetiminde şeffaflık
  • Özel satış yok, Beyaz liste yok ve Airdrop yok.
  • PinkSale’de likidite sonsuza kadar (1.000.000 yıl) kilitlendi.

Çekirdek ekip üyelerinin geçmişi nedir?

Santa Club’ın geliştiricisi Kris Kringle, bir yazılım mühendisidir.

Jetonlarımı PinkSale’den ne zaman talep edebilirim?

Jetonlarınızı PancakeSwap’te başlattıktan sonra talep edebilirsiniz.

PancakeSwap lansmanı ne zaman?

Ön satış sona erdikten üç gün sonra PancakeSwap’te.

Santa NFTs

Santa NFT 250’den fazla olası özelliğe sahip 10.000 benzersiz 3D NFT koleksiyonudur. Santa NFT, Santa Club’ın birincil üyelik kartı olacaktır. Santa NFT sahipleri, proje binasının muazzam destekçileri olduğundan, NFT sahipleri birçok avantaja sahip olacak ve sadece bunları tutarak teşvik edilecekler. Sahipler ekibin çabalarını destekleyip yönlendirirken, amaç onları destekleri için ödüllendirmektir.

Yardımcı Programlar ve Avantajlar Nelerdir?

Staking – NFT Sahipleri, NFT’lerini stake edebilir ve Noel Baba jetonları kazanabilir.

DAO Önerisi – DAO’da yalnızca Santa Club yönetim kurulu üyeleri öneride bulunabilir. Yönetim kurulu üyesi olmak için belirli sayıda NFT’ye sahip olmanız gerekir.

Sonuç:

Santa Club topluluğunu incelediğimizde bir topluluk kültürünün oluştuğunu gözlemledik. Ayrıca ekip işini iyi yapıyor ve pazarlama çalışmalarına başladı. Önsatıştan hemen sonra pazarlama duyurularını toplulukta duyuracaklarını ifade ettiler. Bağışlar için bir prototip dapp hazır durumda ve çalışıyor. Yine de kendi araştırmanızı kendiniz yapmanızı tavsiye ederiz. YTD.

Presale Time Start: 07.12.2022 saat: 18:00 (UTC).

Presale End Time: 08.12.2022 Saat: 1800 (UTC).

Telegram Group: https://t.me/santa_club

Daha fazla analiz ve haber için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.


Beğendiniz mi? Hemen Paylaş!

1
1 point

Tepkiniz Nedir?

Lıke Lıke
0
Lıke
LFG LFG
0
LFG
OMG OMG
0
OMG
İlgili İlgili
0
İlgili
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Harika Harika
1
Harika
İlginç İlginç
1
İlginç
TeknoClub

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir