Papara Kart Nedir? Nasıl Alınır? Ücretli Mi?

Papara Kart Nedir? Nasıl Başvurulur? Papara Kart Ücretli Mi? Papara Kart Avantajları Nelerdir? İşte Papara Kart Hakkında Merak Edilen Tüm Detaylar Yazımızda!


2
2 points
Papara Kart Nedir?
Papara Kart Nedir?

Sayfamızda Papara kart nedir, nasıl kullanılır? Papara Kart avantajları nelerdir? Papara Kart limiti ne kadar? gibi sorular ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Son günlerde bir hayli popüler olan Papara Kart kullananların sayısı her geçen gün artıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapanların güvenli bir şekilde ödeme yapabilmesi için papara kart bir cüzdan görevi görmektedir. Papara kart ile günün her saati ödeme yapabilir ve ödeme alabilirsiniz. Peki Papara Kart gerçekten avantajlı mı bu sorunun cevabını sizler için araştırdık ve yanıtladık. İşte Papara Kart hakkında tüm detaylar!

Papara Kart Nedir?

Papara Kart hem sanal ortamda hem de alışverişlerde güvenle kullanabileceğiniz cüzdan görevi gören avantajlı bir karttır. MasterCard alt yapısı ile dünyanın her yerinde Papara Kart’ ı kullanabilirsiniz. Papara Kart’ın en güzel özelliği ise her bankada hesabının bulunması. Bu sayede Papara cüzdanına para eklemek isteyen herkes 10 dakikada hesabına para ekleyebilir. Papara Kart’ı diğer kartlardan ayıran en büyük özelliği ise herhangi bir aidat, komisyon talep etmemesidir. Bu özellikleri ile birçok kişi tarafından tercih edilen Papara Kart hızla büyüyor.

Papara Kart; “Geleneksel finansal uygulamalar karşısında rekabetçi ve kullanıcı odaklı çözümler sunarak yeni bir deneyim yaratmaya çalışan bir finansal teknoloji kuruluşuyuz” şeklinde tanımlamaktadır. Diğer ödeme araçlarını ve banka kartlarını kullanabildiğin her yerde Papara Card’ını da kullanmak mümkün. Tüm Papara Card’lar gibi Papara Black Card da dünyanın her yerinde geçerlidir.

Papara Kart Nasıl Ortaya Çıktı?

Papara Kart; 2016 yılı ağustos ayı itibari ile faaliyetlerine başladı. Son dönemde ülkemizde kullanımı yasaklanan Paypal’dan sonra online ödeme aracı eksikliği ciddi şekilde ortaya çıkmıştı. Bu açığı kapatmak ve kullanıcıların isteklerini karşılamak amacı ile Papara Kart piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Hedeflerini yüksek tutan Papara Kart Paypal Kart’ın yapmadıklarını başararak daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmayı hedefliyor. Yapılan işlemlerden herhangi bir komisyon ücreti almaması Papara Kart kullanıcılarını sayısını her geçen gün arttırıyor. Papara’da bugün itibariyle milyonlarca kullanıcı her gün yüzbinlerce işlem gerçekleştiriyor.

Papara Özellikleri Nelerdir?

7/24 Para Transferi

Papara hesabınıza haftanın her günü istediğiniz saatte para transferi yapabilirsiniz. Papara şirketi’nin tüm bankalarda hesabı mevcut olup; sizi EFT yapmakla uğraştırmaz. Hangi bankada hesabınız var ise; o banka hesabından Papara’nın o bankadaki hesabına parayı göndererek Papara hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Komisyonsuz İşlemler

Papara hesabına para yatırmak, para göndermek, para çekmek ücretsizdir. İnternetten ödeme yapmanıza yardımcı olan uygulamaların tamamı sizden belli oranlarda işlem ücreti alırlar. Papara sizden yaptığınız işlemler için ücret talep etmez. Papara üzerinden yaptığınız ödemelerin hiçbirinde gönderim ücreti, gönderim komisyonu ödemezsiniz.

7/24 Hızlı İşlem

Günün hangi saatinde olursa olsun, kime para göndermek isterseniz, 10 dakika içinde para gönderimi yapabilirsiniz.

İnternetten Güvenilir Ödeme

İnternetten yapılan alışverişlerde kullanıcılar en çok güvenlik sorunu yaşarlar. İnternet üzerindeki ticari hayat yeni yeni yaygınlaşırken bir yandan da kişisel verilerin diğer insanlarla paylaşılmaması önemli bir konu haline gelmiştir. İnsanların kimlik, kredi kartı bilgilerinin bu kadar kolay ele geçirilebileceği dönemde Papara ile yapılan ödemelerde karşı taraflar kullanıcıların kredi kartlarına ve kimlik bilgilerine ulaşamazlar. Papara, üçüncü kişiler ile kullanıcılarının bilgilerini paylaşmaz. Bu sayede kredi kartım çalınır mı acaba, korkusu yaşamadan internetten alışveriş yapabilirsiniz.

ATM’den Para Çekmek

Online ödeme araçlarının en büyük dezavantajlarından birisi, doğrudan ATM’den para çekme seçeneği sunmamasıydı. Ancak Papara’ya üye olduktan sonra 10 TL gibi bir ücreti hesaba geçmeniz şartıyla bir Papara Card alabilirsiniz. Bu kart sayesinde istediğiniz zaman ATM’lerden çekim yapabiliyorsunuz.

Cep Telefon Numaranızla Para Çekin

Papara’nın sunduğu hizmetlerden birisi de elinizde banka kartınız olmasa dahi gecenin bir saatinde cep telefonu numaranızla ATM’den para çekmenize izin vermesidir.

Kolay Kullanım ve Anlaşılabilir Arayüz

Papara’yı diğer online ödeme araçları ile karşılaştırdığınızda sitesinin çok sade ve kullanışlı dizayn edildiğini göreceksiniz. Papara tarafından sunulan tüm hizmetleri, Papara websitesi üzerinden yahut telefon uygulaması üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Karta Nasıl Alınır?

Papara Karta başvurmak çok kolaydır. Burayı tıklayarak açılan ekrandan Hesap Aç bölümünden yönergeleri takip ettiğiniz takdirde hızlı bir şekilde bir Papara Kart’a sahip olabilirsiniz. Papara Kart başvuru işlemi tamamladıktan kısa bir süre sonra özel kurye aracılığı ile Papara Kart sizlere teslim edilir. Ancak teslim etme süresi yaşadığınız bölgeye ve şehre göre farklılık gösterebilir. Papara Kart başvurusunda sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Papara Kart elinize ulaştıktan sonra Papara Kart cep telefonu uygulamasını indirerek kartı tanımayabilir, şifre işlemini oluşturduktan sonra kartınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Papara Kart Avantajları Nelerdir?

Papara Kart Kullanıcıları;

Papara Kart ile 7/24 para gönderebilirler.

Kullanıcılar “Otomatik Ödeme Talimatı” ile düzenli ödemeler yapılabilirler.

Telefon rehberlerinden isim seçerek saniyeler içerisinde ücretsiz işlemler gerçekleştirebilirler.

Papara Kart sahipleri Cashback’te anlaşmalı olunan markalarda harcama yaparak anında nakit kazanabilir ve harcadıkça kazandıkları tutar sayesinde ise bütçelerine destek olabilirler.

Bölüştür özelliği sayesinde Papara Kart kullanıcıları bu özellik sayesinde harcamalarını yakınları le uygulama üzerinden bölüştürebilirken hesaplaşma derdiyle de uğraşmazlar. Bu özellik sayesinde grup harcamalarında oluşabilecek gerginlikleri ortadan kaldırır.

Papara Kart ile 16 farklı kuruluşun yer aldığı Papara uygulamasından anında kolay bir şekilde bağış yapılabilirler. Başkası adına da bağış yapma olanağı da mevcuttur.

Papara Ticari hesap ile Papara numaranı kullanarak ya da QR kodu oluşturarak müşterilerden kolayca ödeme alabilirsin. Böylece Papara hesabını kendi POS cihazına dönüştürerek ödeme kolaylıklarından faydalanır, işlerini büyütürsün.

Papara Kart Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

Papara müşteri temsilcisine +90 850 340 0 340 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Papara firmasının Üçer Sok. No:8 Çamlıca 34696 Üsküdar/ İstanbul adresine gitmek suretiyle’ de yetkililer ile görüşebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Hemen Paylaş!

2
2 points

Tepkiniz Nedir?

Lıke Lıke
0
Lıke
LFG LFG
0
LFG
OMG OMG
1
OMG
İlgili İlgili
0
İlgili
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Harika Harika
1
Harika
İlginç İlginç
0
İlginç
TeknoClub

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir