DexAlert Token İncelemesi

Sizlere Krpito sektöründe yatırımcıların bir hayli ilgisini çekecek olan DexAlert App ve DXA Token hakkında detaylı teknik analiz ve inceleme yazısı hazırladık.


19
19 points
DexAlert Token İncelemesi ve Teknik Analizi
DexAlert Token İncelemesi

DexAlert Token İncelemesi ve  DXA Token Nedir? içeriğimizde sizlere kripto sektörüne değer katan fiyat alarm uygulaması olarak Google Play Store ve Apple Store mağazalarından indirilebilen DexAlert App hakkında inceleme yazısı derledik. DXA Token Nedir? Nasıl Kullanılır? hakkında sizlerle teknik bazı detaylar hazırladık. İşte DexAlert Token hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde.

Blockchain teknolojisi finansal sistemi kökünden değiştirmeye devam ediyor. Aslında bir anlamda devrim yaşanıyor. DeFi (Merkezi Olmayan Finans) alanı da bu devrimin öenmli parçalarından biridir. Her ne kadar şu an ayı piyasasında olduğumuz gerçeği karşımıza çıksa da DexAlert gibi önemli ölçüde bir problemi ortadan kaldıran uygulamalar yatırımcılara umut veriyor. DexAlert App çok yakında bir token çıkartacakları haberini yatırımcılarla paylaştı. Bizde sizlere önemli ölçüde yatırımcının ilgisini çekecek olan  DexAlert Token’ ı tanıtmak için kolları sıvadık. Hazırsanız başlayalım.

DexAlert Token İncelemesi, DXA Token nedir?

DexAlert App henüz listenmemiş olsa bile proje lansmanından sonra yatırımcıların fiyat uyarısı oluşturabilecekeleri bir uygulama. Listelenmemiş projelerin yanısıra çoğu coin’ in fiyat uyarısını oluşturabileceğiniz bir platform. Yani diyelim ki bir coin aldınız ve sürekli gözünüz telefonda fiyat grafiğini takip ediyorsunuz. İşte tam bu nokta da DexAlert devreye giriyor. Şu fiyata geldiğinde ya da indiğinde telefonuma bilidirim gelsin ve beni uyarsın! diyorsanız bu uygulama tam size göre. Aynı zamanda uygulama NFTs destelemektedir. DexAlert’ in token’ ı olarak çıkartılan DXA token yatırımcılar tarafından şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. DexAlert App şu an için ücretsiz kullanılabiliyor. Ancak premium olarak da uygulamayı kullanarak tüm avantajlarından faydalanmanız mümkün.

2023 yılının 2. çeyreğinde binlerce kulanıcıya ulacaklarını belirten ekip yatırımcıların güvenini kazanmaya devam ediyor. DexAlert; kripto sekröründe ki en saygın ve itibarlı KYC şirketi olan idopresales.com’ dan Golden KYC sertifikasına sahip. Yani herhangi bir sorun çıkması ya da bir scam-rug pull olması durumunda idopresales yatırımcılara %100 geri ödeme yapacağını açıkladı. Ekip güven konusunda şimdiye kadar yatırımcılardan tam not aldı. İsterseniz biraz da teknik detayalara girelim.

DXA Coin
DXA Coin

Jeton Fiyatını Arttırma

Ekip Jeton fiyatını arttırmak için benzersiz bir yaklaşım sunuyor. Bu sayede token fiyatının yükselmesini garanti altına almış olacaklar. DexAlert App premium özelliğini kullanmak için DXA Token veya diğer paralar (ETH, BNB, MATIC) ile ödeme yapılıp bir miktar tutulduğunda hem DXA Token yakılacak hem de Buyback& Burn işlemi yapılacak. Projenin WhitePaper2 ını incelediğimizde ekip bu olayı şu şekilde özetliyor;

“Coin & NFT Fiyat Uyarısı Uygulaması” için basit bir örnek: Hedef kitle yüzbinlerce kullanıcıdan oluşmaktadır. Sadece 50 bin kullanıcı aldığımızı varsayalım. 50k x 5$= aylık 250000$. Bu, her ay en az 125000$ değerinde DXA tokeninin yakılacağı/geri satın alınacağı anlamına gelir.”

Uygulamanın Benzersiz Özellikleri Nelerdir?

Sizler için uygulamayı Google Play Store mağazasından indirdik ve ücretsiz olarak kullanmaya başladık. Ancak ücretsiz versiyonda en fazla 3 adet coin için uyarı oluşturabiliyorsunuz. Premium seçenekte daha fazlası mümkün. Uygulamayı incelediğimizde 4 benzersiz özellik karşımıza çıktı. Bunlar;

Madeni Para Uyarısı: Madeni paralar CMC (Coinmarketcap) ve CG’de listelenmemiş olsa bile PancakeSwap, UniSwap QuickSwap ve SushiSwap’teki tüm madeni paralar için fiyat uyarıları ayarlabiliyorsunuz.

NFT Fiyat Uyarısı: OpenSea’de Bored Ape Yacht Club, CryptoPunks vb. NFT koleksiyonları için fiyat uyarıları ayarlayabiliyorsunuz.

NFT Blok Tarayıcı: Gelecek vadeden NFT projelerini bulup izleme listenize ekleyebiliyorsunuz.

Ethereum Gas Ücreti Uyarısı: Ve son olarak da Etherum ağında işlem yaparken sizlerden alınan gas ücretini takip edebiliyorsunuz.

Proje DXA simgesi ile piyasaya çıktı ve 21.12.2022 tarihinde önemli launcpad platformlarından olan gempad.app sitesinde önsatışa çıkacaklar. Alım-Satım vergisi olarak tax %5 olarak belirtilmiş. İyi bir yatırımcı kitelesine sahip olan DXA ekibi önsatış öncesi ve sonrası bir çok pazarlama yapacaklarını, bu sayede global’ de kriptoseverlerin bir hayli ilgisini çekeceklerini belirtiyorlar. Bizler de önsatış sürecini ve sonrasını yakından takip edeceğiz. Sizler için en iyi projeleri araştırmaya devam ediyoruz. Ancak kimseye yatırım tavsiyesi vermiyoruz. Lütfen yatrım yapacağınız projeleri iyi araştırın ve kendi kararınızı kendiniz verin. YTD.

Presale Time: 21.12.2022 Saat: 17.00 UTC

Whitelist Form: https://forms.gle/2GAehynBLKd8abd59

Website: https://dexalert.org/

Telegram: https://t.me/DexAlert_Support

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.


Beğendiniz mi? Hemen Paylaş!

19
19 points

Tepkiniz Nedir?

Lıke Lıke
3
Lıke
LFG LFG
0
LFG
OMG OMG
3
OMG
İlgili İlgili
0
İlgili
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Harika Harika
2
Harika
İlginç İlginç
0
İlginç
TeknoClub

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir