ApeDoge Coin Nedir, ApeDoge Coin Alınır Mı?

ApeDoge Coin Nedir? Nasıl ApeDoge NFT sahibi olursunuz? ApeDoge Projesi Hakkında Detaylı Bilgiler ve daha bir çok detayı paylaştığımız analiz ve inceleme yazısı.


3
3 points
ApeDoge Coin Nedir, ApeDoge Coin Alınır Mı?
ApeDoge Coin Nedir? Analiz ve İnceleme

Kripto dünyasını yakından takip ediyoruz ve dikkat çeken token’ ları, NFT’ leri ve popüler coinleri araştırmaya devam ediyoruz. Sizlere yakında önsatışa çıkacak olan ApeDoge projesinden bahsedeceğiz. ApeDoge Coin Nedir? ApeDoge Coin Alınır mı? işte detaylar.

ApeDoge Coin Nedir?

Apedoge, üretken çöküş ve sanal biyolojik felaketle birbirine karışan iki ana sanal hayvan klanı arasındaki distopik bir savaş hikayesine dayanan bir Play2Earn arcade oyunudur. Bu versiyonda tüm olaylar Web3 realitesinde gerçekleşiyor.

Oyuncu, her klanın madeni paralarını doğru bir şekilde yakarak bir klanı diğerinden ayırmak ve toplayabildiği kadar çok jeton toplamak, neredeyse delilik hızında karnaval davulunun ritmine dokunmak zorunda kalacak.

Proje dünya çapındaki insanlar için güçlü bir ekosistem ve aktif bir topluluk yaratmak istiyor. ApeDoge çıkacak oyun serisinin ilk projesi olacak. Gelecekte ekip tarafından oluşturulan tüm oyunlar tek bir metaverse içinde birbirine bağlanacak.

Rapora göre, 2021’in ilk yarısında, dünya çapındaki kullanıcılar tarafından haftalık olarak 1 milyardan fazla mobil oyun indirmesi 2019’a göre %25 arttı. iOS App Store ve Google Play’de mobil oyunlara yapılan haftalık harcama 1,7 milyar dolardan fazlaydı ( 2019’a kıyasla %40 arttı). Şu anda iOS ve Android mağazalarında her ne kadar oyun henüz yayınlanmasa da çok yakında yayınlanacağını belirttiklerini ifade etmek gerekir.

P2e Oyunun Geçmişi Nedir?

Yakın gelecekte… Decentraland adlı küresel web3 meta evreninin topraklarının büyük bir kısmı, üretici bir felaket nedeniyle yok edildi.

Kontrolden çıkan jeneratör, 2 savaşan türü rastgele karıştırdı – bir Maymun klanı ve bir Doges klanı. Bu, doğaya aykırı olan ve nadir bir Apedoge virüsünü doğuran 500 mutanttan oluşan nadir bir NFT koleksiyonunun basılmasına yol açtı.

Genel görev, kodu anlayarak ve felaketi önleyerek Köpekleri Maymunlardan ayırmaktır.

Apedoge virüsünün yayılması inanılmaz bir oranda yeni bölgeler tüketiyor, eğer kaybedersek, merkezi olmayan evren varlığını sona erdirebilir.

Hangi NFT’lere sahip olacaksınız?

Her kullanıcının 24 saatlik cooldown ile stake ederek oyuna katılmalarını sağlayan kendi benzersiz NFT’si olacak. Haftada bir ekip, topluluk üyelerimiz için anında erişim sağlayan yeni benzersiz 500 NFTS’yi düzenli olarak düşürür.

Yayınlanan tüm NFT’ler sınırlı sayıda olacak ve oyunculara «ilk gelene ilk hizmet» ilkesiyle sunulacaktır. APED jetonları için herhangi bir NFT satın almak ve bunları pazar yerlerinde ticaret yapmak mümkün olacaktır.

ApeDoge NFT's
ApeDoge NFT’s

Tokenomics;

APED Total Supply: 1.000.000.000 APED

  • LP 22%
  • IDO 38%
  • Staking 6%
  • Reward pool 20%
  • Marketing 10% – 1 Month Lock Up & 4 months vesting with weekly unlock
  • Team 4% – 1 Month Lock Up & 4 months vesting with monthly unlock👉
  • Tax: Buy %3 Sell %3 Website: https://apedoge.io/

UYARI: Yukarıda verilen teknik bilgiler, analiz ve bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir. DYOR


Beğendiniz mi? Hemen Paylaş!

3
3 points

Tepkiniz Nedir?

Lıke Lıke
0
Lıke
LFG LFG
0
LFG
OMG OMG
0
OMG
İlgili İlgili
2
İlgili
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Harika Harika
1
Harika
İlginç İlginç
0
İlginç
TeknoClub

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir